To, co najlepsze, czyli filet z Łososia Jurajskiego i same naturalne składniki najwyższej jakości w wygodnym opakowaniu! Materiał wykonania jest całkowicie neutralny w kontakcie z żywnością, nie wpływa na walory odżywcze, a w dodatku w całości pochodzi z recyklingu! Produkt dostępny w czterech wariantach smakowych: w sosie pomidorowym, pieprzowym, w zalewie z cytryną oraz z oliwą.

Produkt dla miłośników głębokiego dymnego aromatu. Opakowanie typu Skin to cienka i w pełni biodegradowalna folia, która pozwala lepiej utrzymać świeżość produktu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy dostarczać Jurajskiego doskonałej jakości do sklepów. Dostępny w wariancie naturalnym oraz z dodatkiem czosnku niedźwiedziego.

Cenicie sobie wygodę? Pokochacie Łososia Jurajskiego wędzonego na zimno! Cieniutkie płaty są gotowe do spożycia i z pewnością sprawdzą się w wielu daniach, takich jak makarony, przystawki, kanapki i sałatki.

Świeży filet z Łososia Jurajskiego to propozycja idealna. Praktyczna forma i biodegradowalne opakowanie typu Skin to doskonałe połączenie. Bez problemu wyczarujecie z niego wyborne potrawy.

parallax background

Znajdziesz nas także

w innych miejscach w sieci. Zapraszamy do śledzenia Łososia Jurajskiego