Łosoś szczególnie zalecany dla pań! Dodano 02.03.2020r.


Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni spożywać ryby, o tym pisaliśmy nie raz. Jednak z uwagi na zbliżający się Dzień Kobiet to im poświęcimy dziś więcej uwagi.
Dla bardzo młodych kobiet…

Dla nastoletnich dziewczyn wygląd jest niezwykle istotny. Co ciekawe regularne spożywanie łososia na głowę bije nie jeden kosmetyk. Między innymi zawarty w nim cynk łagodzi objawy trądziku. Za to kwas omega-3 zapobiega zatykaniu się porów skóry, tym samym ograniczając gromadzenie się łoju.

Dla kobiet w ciąży…

Przyszłe mamy muszą przykładać szczególną wagę do swojej diety. Łosoś Jurajski jest bezpiecznym wyborem, pozytywnie przechodzi testy na obecność antybiotyków oraz metali ciężkich. Ponadto jest on cennym źródłem witamin A, D i E, a także składników mineralnych takich jak, wapń, potas, fosfor i mikroelementów, żelaza, kobaltu, manganu, miedzi, fluoru, cynku oraz jodu, które są istotne dla rozwijającego się dziecka.

Dla dbających o figurę…

Nasz nowy produkt w postaci młodego patroszonego łososia przypadnie do gustu paniom, które planują zrzucić zbędne kilogramy. Zawiera on bowiem dużo sycącego białka oraz mniej tłuszczu niżeli większe okazy.

Dla starszych kobiet…

Każda kobieta chce jak najdłużej zachować młody wygląd skóry. Łosoś, a konkretniej zawarta w niej witamina E jest doskonale działającym przeciwutleniaczem, który ma dobry wpływ na nasz układ krążenia. Chroni organizm przed wolnymi rodnikami, tym samym zachowując sprężystość skóry.

Drogie panie, nic dodać, nic ująć! Jedzcie łososia, lecz tylko takiego ze sprawdzonych źródeł!