Jesteś tym, co jesz! Sprawdzamy czym żywi się Łosoś Jurajski Dodano 15.09.2019r.

Karma, którą karmione są ryby przez całe swoje życie, ma szczególne znaczenie dla ich zdrowia, a w konsekwencji również dla ich smaku. 

Z uwagi na bardzo skomplikowany charakter pracy naszej technologii filtrowania wody hodowlanej ważne jest, aby karma dostarczana łososiowi była jak najlepszej jakości. Ważna jest jej zawartość, ale także restrykcyjny termin przydatności, podobnie jak w przypadku naszych produktów spożywczych. Karmę spełniającą nasze oczekiwania produkują specjalnie dla nas dwie fabryki na świecie, w Danii i we Francji. Szczególnie ważną zaletą karmy, którą podajemy naszemu łososiowi jest brak elementów GMO oraz białka zwierząt lądowych.

Białko białku nierówne

W dostępnych na rynku karmach w składzie  możemy znaleźć dwa rodzaje białek: białko pochodzenia lądowego oraz białko pochodzenia morskiego. Oczywiście białko zwierząt pochodzenia morskiego jest dużo droższe, ale za to bliższe naturalnemu jedzeniu naszych ryb. Jurassic Salmon od samego początku powstania stosuje wyłącznie białko zwierząt pochodzenia morskiego. Stąd nasza karma jest wyjątkowa. 

Jesteś tym co jesz. Nasz łosoś je zdrową karmę zgodną z jego naturalnym zapotrzebowaniem, a miłośnicy Łososia Jurajskiego jedzą zdrową rybę.